Nogometni klub Orebić

nedjelja, 30.03.2014.

SLAVEN-OREBIĆ 1:2

Na Gnjilama slavlje Kapetana

Orebić je na Grudi poveo pogotkom Alena Stanišića u 33. minuti udarcem iz daljine. Slaven je izjednačio pogotkom Stijepa Njire u 56. minuti, a pobjedu Orebiću donosi u 67. minuti Ante Kordić.

Bez pobjednika u Čibači: Župa dubrovačka - Dubrovnik 1919. 1:1. Domaćin je poveo na početku nastavka, Filip Kurbelašvili je zatresao mrežu Dubrovnika 1919., koji je izjednačio u posljednjim trenucima utakmice. Goran Šorgić je glavom pospremio loptu u mrežu. Župa dubrovačka je drugu utakmicu u nizu izgubila dva boda primivši pogodak u samoj završnici utakmice. Prije sedam dana vodili su u Potomju protiv Grka s 1:0 sve do 87. minute...U Konavlima radost gostiju. Na Gnjilama je Orebić slavio protiv Slavena s 2:1. Istim rezultatom je Metković pobijedio u Gabrilima.Pločani su neumoljivi. Sa četiri pogotka su ispratili kući Maestrala. Po dva pogotka postigli su Ante Kraljević i Nikola Marinović. Kraljević je pogađao u 37. i 50., a Marinović u 85. i 89. minuti. Marinović je s dva nova pogotka sad sam na vrhu liste strijelaca Prve ŽNL, pobjegao je Mateu Vodopiću (Orebić). Topnik Jadrana LP je na učinku od 16 pogodaka, dva manje je postigao drugi strijelac lige, Mateo Vodopić.

Kup:OREBIĆ-PONIKVE 4:1 (1:0)

OREBIĆ Igralište Trstenica. Gledatelja 35. Sudac: Neven Tomičić (Dubrovnik).

Strijelci: 1:0 A. Kordić (37), 2:0 Stanišić (62), 3:0 Vodopić (65), 3:1 Franković (82), 4:1 Mrgudić (88).

OREBIĆ: N. Bikić, Kajzogaj (od 73. Katalinić), Franulović, Salacan, Stanišić (od 81. Radić), Turić, A. Kordić (od 83. Mrgudić), Nogalo, Tolj, Vodopić, I. Kordić.

PONIKVE: Mage, A. Marlais, J. Peković, Mateo Ledinić, Ćurlin, T. Andrović, Buško, Hladilo, D. Andrović, Mario Ledinić (od 74. K. Preković), Franković.

Na blatnjavoj Trstenici Orebić je u 4finalu kupa lako izašao na kraj sa županijskim drugoligašem Ponikvama. U prvom poluvremenu domaćine je u vodstvo doveo Ante Kordić u 37.minuti.U drugom djelu utakmice vidjeli smo još četiri gola. Najprije povećanje vodstva Orebićana na 3:0 golovima Alena Stanišića u 62,, te Matea Vodopića u 65. .Gosti smanjuju na 3:1 u 82. preko Frankovića, konačni rezultat 4:1 postavio je Dario Mrgudić u 88.min.
Ostali rezultati:GOŠK – Konavljanin 3:0,Jadran Luka Ploče – Neretvanac 1:1/6:7,BŠK Zmaj - Hajduk 1932 2:0

- 00:18 - Komentari (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 23.03.2014.

Jadran LP prošao i Trstenicu

Omladincu gostujući - Grku domaći bod.Hajduku poraz.

- 19:48 - Komentari (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 16.03.2014.

Orebić iz Gabrila pune mreže

U Garbrilima Croatia je već na poluvremenu imala 3:0 vodstvo protiv Orebića. Prva dva pogotka postigao je Josip Zadro, prvog u 14., a drugog u 23. minuti. Ne zna se koji je bio ljepši. U 43. minuti za 3:0 pogodio je Nikša Milković. U nastavku, u 54. minuti, pogodak Orebića, i to Matea Vodopića, kojem je to 14. pogodak ove sezone. U 82. minuti Slađenko Marić je potvrdio uspjeh Croatije.
Slaven je na Gnjilama slavio protiv Dubrovnika 1919., a Croatia je u Gabrilima bila bolja od Orebića. Konavljanin su goste ispratili s po četiri pogotka u mreži. Croatija je pobijedila sa 4:1, a Slaven sa 4:2. Bodove kod kuće osvojili su Omladinac protiv Grka te Hajduk 1932. protiv Maestrala. Jedini domaćin koji nije uspio osvojiti sva tri boda u 16. kolu je Gusar, koji je u Kominu odigrao 1:1 s ONK Metković.

Na Grudi je Slaven poveo u 38. minuti. Strijelac vodećeg pogotka bio je Ivan Pulić. Tri minute poslije mrežu Dubrovnika 1919. zatresao je Stijepo Njire. U nastavku, 65. minuti, prvo pogodak gostiju (Ante Daničić). U 73. minuti novi pogodak Slavena (Vlatko Bobanović). U sudačkoj nadoknadi po jedan pogodak sa svake strane. Prvo je za 4:1 pogodio Jurica Ivanković, a uoči posljednjeg sučevog zvižduka drugi put je mrežu domaćina zatresao Ante Daničić.

U Kominu je poveo Gusar pogotkom Jure Vladimira u 40. minuti, a izjednačio je ONK Metković u 78. minuti iz kaznenog udarca, kojeg je realizirao Neven Majić.

OREBIĆ-HAJDUK 1932 2:0(2:0)

KAPETANI SE LAKO OBRAČUNALI S HAJDUCIMA!

OREBIĆ-Igralište Trstenica.Gledatelja 150.Sudac:Mikica Nobilo /Blato/
Pomoćnici Zukić/Korčula i Mašković/Blato/.
Strijelci:1:0 Kordić (11),2:0 Vodopić (37) min.
Orebić:Bikić,Salacan,Franulović,Nogalo,Stanišić,T.Bikić(od 85 Stanišić),Turić(od 80 Kajzogaj),Bačić,Kordić(od 85 Marušić Bogojević),Tolj,Vodopić.
Trener:Zoran Slišković.
HAJDUK 1932:Stipković,Padovan,T.Žuvela,I.Žuvela,G.Gugić,D.Gugić,Andreis,Berković,
Golić,Drušković,Zlokić.
Trener Edi Žuvela

Odavno nije ovako kvalitetna utakmica odigrana na Trstenici.Najavljivani derbi kola opravdao je naziv,
utakmica puna dinamike s jedne i druge strane u početku.Domaćin je došao dosta rano u vodstvo krasnim pogotkom Joza Kordića.
Od tada Kapetani preuzimaju punu dominaciju po cijelim terenu i stvaraju nekoliko izglednih prilika,jednu od njih koristi proljetno pojačanje
Orebića iskusni strijelac Stonjanin Mateo Vodopić.Nakon odmora igra se primirila domaćin je rutinski održavao prednost.Gosti su pokušali
doći do povoljnijeg rezulta ali neke njihove polu prilike nisu urodile plodom.

mlađih uzrasta za sezonu 2013/2014. sa slijedćim rasporedom

DRUGA HNL JUNIORI (U-18) i KADETI (U-16)

POTOMJE: GRK- MAESTRAL
ČIBAČA: ŽUPA DBK – OMLADINAC(09.03. predigra SENIORI)

- 18:56 - Komentari (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 02.03.2014.

Remi Orebića u Kominu,pobjede Župe i Jadrana.