Nogometni klub Orebić

nedjelja, 30.03.2014.

SLAVEN-OREBIĆ 1:2

Na Gnjilama slavlje Kapetana

Orebić je na Grudi poveo pogotkom Alena Stanišića u 33. minuti udarcem iz daljine. Slaven je izjednačio pogotkom Stijepa Njire u 56. minuti, a pobjedu Orebiću donosi u 67. minuti Ante Kordić.

Bez pobjednika u Čibači: Župa dubrovačka - Dubrovnik 1919. 1:1. Domaćin je poveo na početku nastavka, Filip Kurbelašvili je zatresao mrežu Dubrovnika 1919., koji je izjednačio u posljednjim trenucima utakmice. Goran Šorgić je glavom pospremio loptu u mrežu. Župa dubrovačka je drugu utakmicu u nizu izgubila dva boda primivši pogodak u samoj završnici utakmice. Prije sedam dana vodili su u Potomju protiv Grka s 1:0 sve do 87. minute...U Konavlima radost gostiju. Na Gnjilama je Orebić slavio protiv Slavena s 2:1. Istim rezultatom je Metković pobijedio u Gabrilima.Pločani su neumoljivi. Sa četiri pogotka su ispratili kući Maestrala. Po dva pogotka postigli su Ante Kraljević i Nikola Marinović. Kraljević je pogađao u 37. i 50., a Marinović u 85. i 89. minuti. Marinović je s dva nova pogotka sad sam na vrhu liste strijelaca Prve ŽNL, pobjegao je Mateu Vodopiću (Orebić). Topnik Jadrana LP je na učinku od 16 pogodaka, dva manje je postigao drugi strijelac lige, Mateo Vodopić.

izvor:dubrovački vjesnik