Nogometni klub Orebić

četvrtak, 27.03.2014.

Kup:OREBIĆ-PONIKVE 4:1 (1:0)

OREBIĆ Igralište Trstenica. Gledatelja 35. Sudac: Neven Tomičić (Dubrovnik).

Strijelci: 1:0 A. Kordić (37), 2:0 Stanišić (62), 3:0 Vodopić (65), 3:1 Franković (82), 4:1 Mrgudić (88).

OREBIĆ: N. Bikić, Kajzogaj (od 73. Katalinić), Franulović, Salacan, Stanišić (od 81. Radić), Turić, A. Kordić (od 83. Mrgudić), Nogalo, Tolj, Vodopić, I. Kordić.

PONIKVE: Mage, A. Marlais, J. Peković, Mateo Ledinić, Ćurlin, T. Andrović, Buško, Hladilo, D. Andrović, Mario Ledinić (od 74. K. Preković), Franković.

Na blatnjavoj Trstenici Orebić je u 4finalu kupa lako izašao na kraj sa županijskim drugoligašem Ponikvama. U prvom poluvremenu domaćine je u vodstvo doveo Ante Kordić u 37.minuti.U drugom djelu utakmice vidjeli smo još četiri gola. Najprije povećanje vodstva Orebićana na 3:0 golovima Alena Stanišića u 62,, te Matea Vodopića u 65. .Gosti smanjuju na 3:1 u 82. preko Frankovića, konačni rezultat 4:1 postavio je Dario Mrgudić u 88.min.
Ostali rezultati:GOŠK – Konavljanin 3:0,Jadran Luka Ploče – Neretvanac 1:1/6:7,BŠK Zmaj - Hajduk 1932 2:0

- 00:18 - Komentari (0) - Isprintaj - #